Психолог інформує


Мета роботи психолога - зробити життя дитини в умовах школи зручним, комфортним, насамперед з точки зору дитячої психіки, спільних та індивідуальних особливостей її розвитку.
Психолог виявляє приховані причини деяких дитячих невдач, вчинків, порушення розвитку психічних процесів, емоційної сфери і особливостей поведінки. Для того, щоб разом з батьками та іншими фахівцями допомогти дитині впоратися з ними.
Батьки можуть прийти на прийом до психолога, якщо їх цікавить:
- адаптація дитини до школи
- рівень розвитку психічних процесів
- емоційний стан дитини
- самооцінка дитини
- положення, яке  займає дитина в класі серед однолітків (чому, наприклад, всі прагнуть з нею дружити, або навпаки)
- ставлення дитини до вчителів
- рівень тривожності дитини або агресії...

8 ресурсів, які надають психологічну допомогу

Зберігати спокій та не панікувати — тепер важливо як ніколи. Проте зробити це може бути зовсім не легко. Зібрали сервіси та контакти, де можна отримати психологічну допомогу та підтримку, щоб кожен міг заспокоїти себе і своїх близьких.

Порадня УКУ

На базі Українського Католицького Університету стартувала робота Кризової Порадні. Там надають безоплатну кризову психологічну допомогу тим, хто цього потребує.

Допомога буде надаватися лише онлайн — через дзвінки та повідомлення в Telegram. Звичайні дзвінки будуть недоступні. Порадня працює з 9:00 -23:00.

Щоб сконтактуватися з Пораднею, пишіть чи телефонуйте в Telegram:

  • + 380965807688
    @poradnya1
  • + 380500732903
    @poradnya2

Консультативний центр

Психологи-добровольці створили консультативний центр для тих, хто потерпає від останніх подій і відчуває постійні стрес, занепокоєння та хвилювання.

Звертатися до них можуть усі охочі. Для цього потрібно заповнити анкету.

Lifeline Ukraine

W національна, професійна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

Телефонувати можна за номером 7333. Також на гарячу лінію можна написати за посиланням.

Телефон довіри

На базі КНП “Київський міський психоневрологічний диспансер № 5” діє цілодобовий безперервний “Телефон довіри” за номерами: (044) 456 17 02 та (044) 456 17 25.

Там працюють досвідчені спеціалісти — психіатри і психотерапевти, які вислухають і допоможуть, а при необхідності — направлять до амбулаторної установи. Звертатися можна при стресах, кризових станах, тяжких переживаннях.

Кризовий центр медико-психологічної допомоги

У березні 2014 року на базі лабораторії консультативної психології та психотерапії в Інституті психології створено Кризовий центр медико-психологічної допомоги. Центр об’єднав зусилля близько двадцяти співробітників Інституту з різних його підрозділів, які працювали в ньому додатково до своїх основних наукових завдань і виключно на волонтерських засадах. Крім того, до роботи в Центрі долучились і близько десяти волонтерів з інших організацій.

Центр працює за такими напрямками:

  • Психологічна допомога переселенцям
  • Психологічна допомога військовослужбовцям Збройних сил України
  • Психологічна допомога бійцям, що були поранені чи зазнали психологічних травм
  • Служба “Телефон довіри” 

Дзвонити можна за номером: 0800 501 212.

Центр “Інтеграція”

Центр “Інтеграція” надає психотерапевтичну допомогу дітям і дорослим, що постраждали в результаті психотравмуючих подій.

Психотерапевти Центру здобули освіту з когнітивно-поведінкової терапії за стандартами акредитації Європейської асоціації когнітивно-поведінкової терапії та мають досвід надання допомоги тим, хто в результаті перебування в зоні бойових дій на сході України, або в наслідок інших важких психотравмуючих подій, втратив душевну рівновагу, працездатність і не може інтегруватися в суспільство.

Звернутися до центру можна за телефонами: 067-594-94-46, 095-913-69-41.

 Teenergizer

Тут підлітки та діти можуть отримати професійну допомогу від психологів та рівних консультантів без осуду й непотрібних порад. Звертатися до них можна з будь-яким запитом. Зараз організація також не припиняє роботу. Це безкоштовно й анонімно.

Почати консультацію або борати спеціаліста можна на сайті.

Я буду твоїм тилом

Національна психологічна асоціація запустила ініціативу “Я буду твоїм тилом”, щоб підтримати психічне здоров’я населення на тлі війни.

Психологи можуть провести безкоштовні консультації, надати знижку або організувати групу підтримки. Зустрічі відбуваються у форматі телефонної розмови або за допомогою відеозв’язку. Потрібно написати на електронну пошту help.me.npa@gmail.com. Координатори сконтактують вас зі спеціалістами у порядку живої черги. Це формат кризової психологічної допомоги, який не передбачає тривалої психотерапії. 

Нагадаємо, аби здолати прояв страху, потрібно рухатися, налаштувати глибоке дихання або з’їсти щось солод



Поради батькам першокласників

Початок навчання дитини в 1-му класі — складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності — це й нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки. Змінюється все життя дитини: все підпорядковується навчанню, школі, шкільним справам і турботам. Звикання до школи — тривалий індивідуальний процес. Згідно зі статистикою, тільки 50% дітей адаптується до нових умов і вимог протягом півроку. Другій половині потрібно більше часу.     





Немає коментарів:

Дописати коментар